Tá ár réitigh aitheanta go mór agus iontaofa ag custaiméirí agus comhlíonfaidh siad riachtanais airgeadais agus sóisialta atá ag athrú i gcónaí maidir leis an bPraghas is Fearr do Pháirteanna Cainteoir Stíl P-Audio 15″ den tSín, Ciseán Cainteoir. Fáilte romhat labhairt linn má tá suim agat inár réiteach, cuirfimid iontas ar fáil duit maidir le Cáilíocht agus Praghas.
Tá ár réitigh aitheanta go mór agus iontaofa ag custaiméirí agus comhlíonfaidh siad riachtanais airgeadais agus shóisialta atá ag athrú i gcónaí.Praghas Fráma PA agus Páirteanna Cainteoir PA na SíneDe réir mar a thugann comhtháthú eacnamaíoch an domhain dúshláin agus deiseanna don tionscal xxx, tá ár gcuideachta, trí leanúint lenár n-obair foirne, lenár gcáilíocht ar dtús, lenár nuálaíocht agus lenár leas frithpháirteach, muiníneach go leor chun réitigh cháilithe, praghas iomaíoch agus seirbhís den scoth a thairiscint dár gcliaint ó chroí, agus todhchaí níos gile a thógáil faoi spiorad níos airde, níos tapúla, níos láidre lenár gcairde le chéile trí leanúint lenár ndisciplín.
Nóiméad-1
Glóir-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Ciseán glantacháin an tsraithe íochtaraigh, raca ciseán glantacháin an tsraithe íochtaraigh, ciseán modúl an tsraithe íochtaraigh,
Suite i meaisín níocháin aonchiseal, dúbailte nó tríchiseal, cuir modúil insteallta éagsúla isteach, sruthlaigh earraí gloine saotharlainne in-athúsáidte, criadóireacht, plaistigh, cruach dhosmálta agus mar sin de.
| Ábhar | Cruach dhosmálta 316L |
| Dath | Cruach Dhosmálta Neamhlonrach |
| Sorcóir gníomhaíochta | Ocht |
| Rialtóir suímh | Dhá cheann |
| Stróc brú-tharraingthe fráma an chiseáin | 550mm |
| Trastomhas comhéadain tapa | 32mm |
Raic chiseáin le nasc modúl
Seomra glantacháin ionraoin agus asraon láimhe brú-tharraingthe
Suite ar an dá threoir cruach dhosmálta
Breiseán tapa isteach san ionraon uisce, ag níochán uisce ó chúl threoir an tseomra isteach i ngach modúl insteallta
| Toisí seachtracha, Airde i mm | 158mm |
| Toisí seachtracha, Leithead i mm | 528mm |
| Toisí seachtracha, Doimhneacht i mm | 566mm |
| Meáchan Glan | 3kg |