Ag Éirí-F1
Ciseán glantacháin insteallta, raca ciseán glantacháin insteallta, modúl insteallta
Úsáidtear chun earraí gloine saotharlainne a ghlanadh, amhail fleascán erlenmeyer, fleascán triantánach, fleascán bun cruinn, fleascán bun cothrom, fleascán toirtmhéadrach, sorcóir tomhais.
| Ábhar | Cruach dhosmálta 316L |
| Dath | Cruach dhosmálta neamhlonrach |
| Trastomhas comhéadain tapa | 32mm |
| Sóic insteallta | ф6mmxA220mm |
| Líon na soic | 15 phíosa |
| Líon na sealbhóirí | 15 phíosa |
| Píosaí earraigh a shuíomh | 15 phíosa |
| Sciath sealbhóirí | PA |
Is féidir soithí muineál tanaí 500-1000ml a shealbhú
Raic chiseán glantacháin modúl cineál insteallta le calafort nasctha
Luchtaigh ar chlé agus ar dheis an chiseáin mhodúil
Ionraon breiseán tapa, sruthlaigh uisce glan ón gciseán modúl isteach i ngach soic modúl insteallta
| Toisí seachtracha, Airde i mm | 250mm |
| Toisí seachtracha, Leithead i mm | 558mm |
| Toisí seachtracha, Doimhneacht i mm | 352mm |
| Meáchan Glan | kg |