Ag Éirí-F1
Ciseán glantacháin insteallta, raca ciseán glantacháin insteallta, modúl insteallta
Úsáidte chun pipéidí a ghlanadh.
| Ábhar | Cruach dhosmálta 316L |
| Dath | Cruach dhosmálta neamhlonrach |
| Trastomhas comhéadain tapa | 32mm |
| Líon na soic | 116 píosa |
| Airde an fhráma | 150mm |
| Airde inghlanta pípéad | 585mm |
Raic chiseán glantacháin modúl cineál insteallta le calafort nasctha
Luchtaigh ar chlé agus ar dheis an chiseáin mhodúil
Ionraon breiseán tapa, sruthlaigh uisce glan ón gciseán modúl isteach i ngach soic modúl insteallta
| Toisí seachtracha, Airde i mm | 279mm |
| Toisí seachtracha, Leithead i mm | 558mm |
| Toisí seachtracha, Doimhneacht i mm | 352mm |
| Meáchan Glan | kg |