Nóiméad-1
Glóir-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Ciseán glantacháin insteallta, raca ciseán glantacháin insteallta, modúl insteallta
Úsáidtear chun earraí gloine saotharlainne a ghlanadh, amhail fleascán erlenmeyer, fleascán triantánach, fleascán bun cruinn, fleascán bun cothrom, fleascán toirtmhéadrach, sorcóir tomhais.
| Ábhar | Cruach dhosmálta 316L |
| Dath | Cruach dhosmálta neamhlonrach |
| Trastomhas comhéadain tapa | 32mm |
| Sóic insteallta | ф4mmxA160mm |
| Líon na soic | 21 píosa |
| Líon na sealbhóirí | 21 píosa |
| Píosaí earraigh a shuíomh | 21 píosa |
| Sciath sealbhóirí | PA |
Raic chiseán glantacháin modúl cineál insteallta le calafort nasctha
Luchtaigh ar chlé agus ar dheis an chiseáin mhodúil
Ionraon breiseán tapa, sruthlaigh uisce glan ón gciseán modúl isteach i ngach soic modúl insteallta
| Toisí seachtracha, Airde i mm | 253mm |
| Toisí seachtracha, Leithead i mm | 192mm |
| Toisí seachtracha, Doimhneacht i mm | 488mm |
| Meáchan Glan | 2.3kg |