Glóir-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Ciseán glantacháin insteallta, raca ciseán glantacháin insteallta, modúl insteallta
Is féidir 28 phípéad, 28 fialán samplach agus 9 bhfleascán erlenmeyer, fleascán, fleascán toirtmhéadrach, srl. a ghlanadh.
| Ábhar | Cruach dhosmálta 316L |
| Dath | Cruach dhosmálta neamhlonrach |
| Trastomhas comhéadain tapa | 32mm |
| Sóic insteallta | ф 2.5 mmxH110mm ф 4 mmxH160mm ф 6 mmxH220mm |
| Líon na soic | 65 píosa |
| Suíocháin do phípéidí | 28 píosa |
| Sealbhóir croise | 28 píosa |
| Líon na sealbhóirí | 9 bpíosa |
| Píosaí earraigh a shuíomh | 9 bpíosa |
| Sciath sealbhóirí | PA |
Raic chiseán glantacháin modúl cineál insteallta le calafort nasctha
Luchtaigh ar chlé agus ar dheis an chiseáin mhodúil
Ionraon breiseán tapa, sruthlaigh uisce glan ón gciseán modúl isteach i ngach soic modúl insteallta
| Toisí seachtracha, Airde i mm | 265mm |
| Toisí seachtracha, Leithead i mm | 190mm |
| Toisí seachtracha, Doimhneacht i mm | 493mm |
| Meáchan Glan | 3kg |