Nóiméad-1
Glóir-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Ciseán glantacháin an tsraithe íochtaraigh, raca ciseán glantacháin an tsraithe íochtaraigh, ciseán modúl an tsraithe íochtaraigh
Suite i meaisín níocháin aonchiseal, dúbailte nó tríchiseal, cuir modúil insteallta éagsúla isteach, sruthlaigh earraí gloine saotharlainne in-athúsáidte, criadóireacht, plaistigh, cruach dhosmálta agus mar sin de.
| Ábhar | Cruach dhosmálta 316L |
| Dath | Cruach Dhosmálta Neamhlonrach |
| Sorcóir gníomhaíochta | Ocht |
| Rialtóir suímh | Dhá cheann |
| Stróc brú-tharraingthe fráma an chiseáin | 550mm |
Seomra glantacháin ionraoin agus asraon láimhe brú-tharraingthe
Luchtaigh sa chuid íochtarach den mheaisín glantacháin
Iompar gach cineál tráidirí mogalra agus gach cineál iontrálacha ciseán
| Toisí seachtracha, Airde i mm | 79mm |
| Toisí seachtracha, Leithead i mm | 529mm |
| Toisí seachtracha, Doimhneacht i mm | 546mm |
| Meáchan Glan | 2kg |