| Paraiméadar bunúsach | |
| Teocht oibre | 5-40ºC |
| Cumhacht Leictreonach | 220V/50Hz |
| Sreang leictreach | 2m/5*10m2 |
| Cumhacht téimh | 4KW/9KW |
| Cumhacht iomlán | 9KW/13KW |
| Seomra níocháin | Cruach dhosmálta 316L |
| Painéal seachtrach | 304 cruach dhosmálta |
| Cumas | 202L |
| Caidéal peristaltach | 4 phíosa |
| Cláir | 36 réamhshocraithe, 100+ saincheaptha |
| Teocht níocháin | suas le 95ºC |
| Port RS 232 | Chun faisnéis sonraí a aistriú ón meaisín níocháin |
| Scáileán tadhaill | Scáileán datha 7″ |
| Toise seachtrach | Airde/L/D: 990*612*750mm |
| Meáchan | 100KG |
| Braiteoir teochta | PT1000 |
| Nasc Idirlín ar fáil | |
| Fuinneog le feiceáil ar an doras | |
| Córas monatóireachta seoltachta le haghaidh sruthlaithe | |
| Caidéal borrtha uisce íon ar fáil | |
| Comhdhlúthadán gaile ardéifeachtúlachta | |
Réamhrá feidhme
1. Rogha moill tosaithe: Níochán ceaptha de réir comhaireamh síos nó am socraithe
2. Feidhmiúil faoi chosaint ag leibhéil éagsúla pasfhocail
3. Córas rialaithe: Rialú micrea-ríomhaire, RS485, aonrú opto-chúplálaithe, sliseanna allmhairithe bunaidh, tarchur iargúlta comhartha cosanta.
4. Córas dorais uathoibríoch
5. Córas cúrsaíochta: Feidhm tosaithe minicíochta athraitheach Sreabhadh caidéil cúrsaíochta: 0-600L/nóim Monatóireacht brú agus níochán frithchúr chun glanadh éifeachtach a chinntiú Lámh spraeála le monatóir luais chun bacainní aláraim a thabhairt
6. Córas raca glantacháin: Raca glantacháin inmhalartaithe ag aon leibhéal. Solúbthacht níocháin insteallta il-leibhéil agus ciseáin inmhalartaithe Níos mó ná trí inlet uisce le comhla dúnta uathoibríoch. Aitheantas uathoibríoch ar an gciseán agus rialáil sreabhadh uisce
7. Airde acmhainne: Airde glantacháin aonleibhéil: 70cm Airde glantacháin i dhá leibhéal: 46cm Airde glantacháin i dtrí leibhéal: 17cm




Hangzhou Xipingzhe Bitheolaíocht Teicneolaíochta Co., Teo
Is monaróir ceannródaíoch meaisín níocháin earraí gloine saotharlainne é XPZ, atá lonnaithe i gcathair Hangzhou, cúige Zhejiang, an tSín. Speisialtóireacht XPZ i dtaighde, i dtáirgeadh agus i dtrádáil meaisín níocháin uathoibríoch earraí gloine a chuirtear i bhfeidhm i réimse na bithchógaisíochta, na sláinte leighis, an chomhshaoil iniúchta cáilíochta, monatóireacht bia, agus an pheitriceimiceach.
Tá XPZ tiomanta do gach cineál fadhbanna glantacháin a réiteach. Is muidne an príomhsholáthraí d'údaráis chigireachta na Síne agus do fhiontair cheimiceacha, agus idir an dá linn tá branda XPZ scaipthe chuig go leor tíortha eile, cosúil leis an India, an Ríocht Aontaithe, an Rúis, an Chóiré Theas, Uganda, na hOileáin Fhilipíneacha etc., agus soláthraíonn XPZ réitigh chomhtháite bunaithe ar éileamh saincheaptha, lena n-áirítear roghnú táirgí, oiliúint suiteála agus oibriúcháin etc.
Bailímid níos mó buntáiste fiontraíochta chun táirgí nuálacha a sholáthar le seirbhís ardchaighdeáin agus den scoth, chun ár gcairdeas fadtéarmach a choinneáil.

Taispeántas

