Glóir-2/F2
Aurora-2/F2
Splanc-F2
Ciseán glantacháin insteallta, raca ciseán glantacháin insteallta,Modúl insteallta
Úsáidtear chun earraí gloine saotharlainne a ghlanadh, amhail fleascán erlenmeyer, fleascán triantánach, fleascán bun cruinn, fleascán bun cothrom, fleascán toirtmhéadrach, sorcóir tomhais.
| Ábhar | Cruach dhosmálta 316L |
| Dath | Cruach dhosmálta neamhlonrach |
| Trastomhas comhéadain tapa | 32mm |
| Sóic insteallta | ф12mmxA420mm/φ12mmx260mm |
| Líon na soic | 4 phíosa |
| Sealbhóir croise | 4 phíosa |
Raic chiseán glantacháin modúl cineál insteallta le calafort nasctha
Luchtaigh ar chlé agus ar dheis an chiseáin mhodúil
Ionraon breiseán tapa, sruthlaigh uisce glan ón gciseán modúl isteach i ngach soic modúl insteallta
| Toisí seachtracha, Airde i mm | 447mm |
| Toisí seachtracha, Leithead i mm | 500mm |
| Toisí seachtracha, Doimhneacht i mm | 500mm |
| Meáchan Glan | 2kg |
Deimhniú
Hangzhou Xipingzhe Bitheolaíocht Teicneolaíochta Co., Teo
Is monaróir ceannródaíoch meaisín níocháin earraí gloine saotharlainne é XPZ, atá lonnaithe i gcathair Hangzhou, cúige Zhejiang, an tSín. Speisialtóireacht XPZ i dtaighde, i dtáirgeadh agus i dtrádáil meaisín níocháin uathoibríoch earraí gloine a chuirtear i bhfeidhm i réimse na bithchógaisíochta, na sláinte leighis, an chomhshaoil iniúchta cáilíochta, monatóireacht bia, agus an pheitriceimiceach.
Tá XPZ tiomanta do gach cineál fadhbanna glantacháin a réiteach. Is muidne an príomhsholáthraí d'údaráis chigireachta na Síne agus do fhiontair cheimiceacha, agus idir an dá linn tá branda XPZ scaipthe chuig go leor tíortha eile, cosúil leis an India, an Ríocht Aontaithe, an Rúis, an Chóiré Theas, Uganda, na hOileáin Fhilipíneacha etc., agus soláthraíonn XPZ réitigh chomhtháite bunaithe ar éileamh saincheaptha, lena n-áirítear roghnú táirgí, oiliúint suiteála agus oibriúcháin etc.
Bailímid níos mó buntáiste fiontraíochta chun táirgí nuálacha a sholáthar le seirbhís ardchaighdeáin agus den scoth, chun ár gcairdeas fadtéarmach a choinneáil.
Monarcha XPZ

Taispeántas

