Ag Éirí-F1
Ciseán glantacháin, raca ciseán, ciseán modúl,
Struchtúr dúbailte ciseal, oiriúnach do mhodúl raca cliabh insteallta agus modúl raca cliabh neamh-insteallta
| Ábhar | Cruach dhosmálta 316L |
| Dath | Cruach dhosmálta neamhlonrach |
| Aitheantas ciseáin | Aon |
| Stróc brú-tharraingthe fráma an chiseáin | 550mm |
| Trastomhas comhéadain tapa | 32mm |
| Líon na modúl inluchtaithe | Dhá shraith |
| Líon na modúl aonchiseal | Dhá cheann |
Raic chiseáin le nasc modúl
Seomra glantacháin ionraoin agus asraon láimhe brú-tharraingthe
Suite ar an dá threoir cruach dhosmálta
Breiseán tapa isteach san ionraon uisce, ag níochán uisce ó chúl threoir an tseomra isteach i ngach modúl insteallta
| Toisí seachtracha, Airde i mm | 609 mm |
| Toisí seachtracha, Leithead i mm | 619 mm |
| Toisí seachtracha, Doimhneacht i mm | 790 mm |
| Meáchan Glan | kg |