Ag Éirí-F1
Ciseán glantacháin insteallta, raca ciseán glantacháin insteallta, modúl insteallta
Úsáidte chun fialanna samplacha a ghlanadh
| Ábhar | Cruach dhosmálta 316L |
| Dath | Cruach dhosmálta neamhlonrach |
| Trastomhas comhéadain tapa | 32mm |
| Sóic insteallta | ф2.5mmxA110mm |
| Líon na soic | 88 píosa |
| Sealbhóir croise | 88 píosa |
Raic chiseán glantacháin modúl cineál insteallta le calafort nasctha
Luchtaigh ar chlé agus ar dheis an chiseáin mhodúil
Ionraon breiseán tapa, sruthlaigh uisce glan ón gciseán modúl isteach i ngach soic modúl insteallta
| Toisí seachtracha, Airde i mm | 170mm |
| Toisí seachtracha, Leithead i mm | 558mm |
| Toisí seachtracha, Doimhneacht i mm | 352mm |
| Meáchan Glan | kg |