Glóir-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Ciseán glantacháin neamh-insteallta
Oiriúnach do shoithí béil leathan, cupáin tomhais, srl.
| Ábhar | Cruach dhosmálta 316L |
| Dath | Cruach dhosmálta neamhlonrach |
| Teanntáin earraigh bheaga | 18 |
| Airde | 105mm |
| Spásáil | 60mm |
| Teanntáin mhóra earraigh | 10 |
| Airde | 175mm |
| Spásáil | 60mm |
Modúl an chiseáin
| Toisí seachtracha, Airde i mm | 186mm |
| Toisí seachtracha, Leithead i mm | 220mm |
| Toisí seachtracha, Doimhneacht i mm | 445mm |
| Meáchan Glan | kg |