Nóiméad-1
Glóir-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Ciseán glantacháin an tsraithe íochtaraigh, raca ciseán glantacháin an tsraithe íochtaraigh, ciseán modúl an tsraithe íochtaraigh
Suite i meaisín níocháin aonchiseal, dúbailte nó tríchiseal, cuir modúil insteallta éagsúla isteach, sruthlaigh earraí gloine saotharlainne in-athúsáidte, criadóireacht, plaistigh, cruach dhosmálta agus mar sin de.
| Ábhar | Cruach dhosmálta 316L |
| Dath | Cruach dhosmálta neamhlonrach |
| Sorcóir gníomhaíochta | Ocht |
| Rialtóir suímh | Dhá cheann |
| Stróc brú-tharraingthe fráma an chiseáin | 550mm |
Roinnte ina dhá shraith chun an tráidire mogalra a luchtú
Lámh spraeála rothlach tógtha isteach
Seomra glantacháin ionraoin agus asraon láimhe brú-tharraingthe
| Toisí seachtracha, Airde i mm | 230mm |
| Toisí seachtracha, Leithead i mm | 528mm |
| Toisí seachtracha, Doimhneacht i mm | 584mm |
| Meáchan Glan | 5.6kg |
Deimhniú
Cuideachta XPZ
Hangzhou Xipingzhe Bitheolaíocht Teicneolaíochta Co., Teo
Is monaróir ceannródaíoch meaisín níocháin earraí gloine saotharlainne é XPZ, atá lonnaithe i gcathair Hangzhou, cúige Zhejiang, an tSín. Speisialtóireacht XPZ i dtaighde, i dtáirgeadh agus i dtrádáil meaisín níocháin uathoibríoch earraí gloine a chuirtear i bhfeidhm i réimse na bithchógaisíochta, na sláinte leighis, an chomhshaoil iniúchta cáilíochta, monatóireacht bia, agus an pheitriceimiceach.
Tá XPZ tiomanta do gach cineál fadhbanna glantacháin a réiteach. Is muidne an príomhsholáthraí d'údaráis chigireachta na Síne agus do fhiontair cheimiceacha, agus idir an dá linn tá branda XPZ scaipthe chuig go leor tíortha eile, cosúil leis an India, an Ríocht Aontaithe, an Rúis, an Chóiré Theas, Uganda, na hOileáin Fhilipíneacha etc., agus soláthraíonn XPZ réitigh chomhtháite bunaithe ar éileamh saincheaptha, lena n-áirítear roghnú táirgí, oiliúint suiteála agus oibriúcháin etc.
Bailímid níos mó buntáiste fiontraíochta chun táirgí nuálacha a sholáthar le seirbhís ardchaighdeáin agus den scoth, chun ár gcairdeas fadtéarmach a choinneáil.
Monarcha XPZ

Taispeántas

