Glóir-2
Aurora-2
Aurora-F2
Splanc-F2
Ciseán glantacháin an tsraith uachtarach, Ciseán glantacháin an tsraith lár, Raic ciseán glantacháin an tsraith uachtarach, Raic ciseán glantacháin an tsraith lár, Ciseán modúl an tsraith uachtarach, Ciseán modúl an tsraith lár
Suite i meaisín níocháin dúbailte nó trí shraith, cuir modúil insteallta éagsúla isteach, sruthlaigh earraí gloine saotharlainne in-athúsáidte, criadóireacht, plaistigh, cruach dhosmálta agus mar sin de.
| Ábhar | Cruach dhosmálta 316L |
| Dath | Cruach Dhosmálta Neamhlonrach |
| Sorcóir gníomhaíochta | Sé |
| Rialtóir suímh | Dhá cheann |
| Aitheantas ciseáin | Aon |
| Stróc brú-tharraingthe fráma an chiseáin | 550mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
Lámh spraeála rothlach tógtha isteach
Seomra glantacháin ionraoin agus asraon láimhe brú-tharraingthe
Iarnród treorach cruach dhosmálta ar an dá thaobh
Breiseán tapa isteach san ionraon uisce, ag níochán uisce ó chúl threoir an tseomra isteach i ngach modúl insteallta
Is féidir ciseáin a úsáid le haghaidh buidéil bhéil leathana a chur ann
| Toisí seachtracha, Airde i mm | 183mm |
| Toisí seachtracha, Leithead i mm | 530mm |
| Toisí seachtracha, Doimhneacht i mm | 569mm |
| Meáchan Glan | 3.5kg |
deimhniú